Hakkımızda

Ledim Hakkımızda .JPG

1993 yılında şahıs firması olarak Şadan Güngörür adıyla başlayan, daha sonra 1999 yılında Keşif Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak elektronik komponent üzerine yüksek kaliteli ürün ve yüksek kalitede hizmet anlayışıyla çalışmaya başlayan firmamız, 2011 yılında yatırımlarını komponent sektöründen, hızla büyüyen ve gelişen LED Aydınlatma sektörü ve teknolojisi üzerine yoğunlaştırmış, bu doğrultuda; aydınlatma piyasasına, LEDİM markası ile hizmet vermektedir.

 

Topkapı bölgesinde bulunan üretim tesisi ve Şişhane’deki şubelerinde hizmetine devam etmekte, ev, ofis, mağaza, showroom, restoran, AVM gibi pek çok alanın aydınlatılmasına yönelik ürünler üretmekte ve ithal etmekte olan Ledim Aydınlatma , uluslararası marka patentine sahiptir.

 

Sürdürülebilirlik kavramını benimsemiş olup, ürettiği her ürünün yaşam döngüsünün en başından itibaren konuyu ele alarak, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sağlayan, Ledim Aydınlatma yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.